Przyciemnianie szyb

Oklejanie szyb samochodowych Inowrocław

 

Oklejanie szyb samochodowych i okiennych

AUTO SZYBY RENMAG zajmuje się także oklejaniem szyb samochodowych jak i okiennych (mieszkania, biura, witryny sklepowe).

Folie które zakładamy mogą być :

  • PRZECIWSŁONECZNE SAMOCHODOWE
  • PRZECIWSŁONECZNE BUDOWLANE
  • ANTYWŁAMANIOWE
  • MATOWE


Folie przeciwsłoneczne samochodowe mają tę zaletę, że redukują transmisje światła widzialnego jak i promieni UV. Zalecany montaż takich foli zwłaszcza dla ochrony dzieci przed słońcem. Kolejna zaleta montażu takich foli to: zmniejszenie pola widzenia, co jest w środku w samochodzie a co za tym idzie mniej kusi złodzieja i tu kolejna zaleta o wiele trudniej zbić taką szybę, która jest oklejona folią.

Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb jest doskonałym zabiegiem na poprawienie widoczności w słoneczne dni, a także w zimie. Przyciemnione szyby podkreślają osobowość samochodu, dlatego ciemne i kolorowe szyby nieodłącznie towarzyszą tuningowi samochodów. Obecnie folie do szyb samochodowych są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia co daje też dodatkową ochronę dla szyby. Folie przeciwsłoneczne budowlane zakładamy najczęściej w mieszkaniach i w pomieszczeniach nasłonecznionych. Są to najczęściej montowane folie chromowane (efekt weneckiego lustra) Folie antywłamaniowe montuje się w witrynach sklepowych jak i w oknach budynków i pomieszczeń narażonych na włamanie.

Jeżeli zainteresuje Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu.